Olağanüstü Bir Gece

Stefan Zweig. Olağanüstü Bir Gece, seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hayatındaki dönüştürücü deneyimin hikâyesidir.

Responsive image
YAZAR
Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU
8,92 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786053326090

Olağanüstü Bir Gece harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Stefan Zweig. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Stefan Zweig'den Olağanüstü Bir Gece kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Olağanüstü Bir Gece, seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hayatındaki dönüştürücü deneyimin hikâyesidir. Sıradan bir Pazar gününü at yarışlarında geçirirken, belki de ilk kez burjuva ahlakından saparak "suç" işler. Böylece yeniden "hissetmeye" başladığını, kötücül ve ateşli hazları olan gerçek bir insan olduğunu fark eder. İçindeki haz dolu esrime, aynı günün akşamında onu gece âleminin son atıklarının arasına, "hayatın en dibindeki lağımlara" sürükleyecek, varış noktası ise ruhani bir uyanış olacaktır. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları 


Ta ki o olağanüstü bir geceye kadar. Bir gece dışarı çıktığında soyluların faytonlarla at yarışlarına gittiklerini gördü. Baron da bir faytona atlamak suretiyle at yarışlarının yapıldığı yere gitti.