Kendine Hoş Geldin

Whisky Şarkı Sözleri - Kendine Hoşgeldin : Olmadığım gibi olmamı sakın istemeyin Sizin gibi düşünüp sizin gibi olamam ki Bana akıl verme ben de kendimi bulmalıyım Sizin zevkleriniz bana hiç...

Responsive image
YAZAR
Miraç Çağrı Aktaş
DOSYA BOYUTU
9,60 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786057906540

Kendine Hoş Geldin harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Miraç Çağrı Aktaş. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Miraç Çağrı Aktaş'den Kendine Hoş Geldin kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana “Yanındayım.” diyen onca insan vardı.Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. Gitmem diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka Kuşu gibi küllerinden doğacaksın.Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.(Tanıtım Bülteninden)    


Whisky - Kendine Hoşgeldin Şarkı Sözü. Olmadığım gibi olmamı sakın istemeyin Sizin gibi düşünüp sizin gibi olamam ki Bana akıl verme ben de kendimi bulmalıyım.